Stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Kielce

  • Lokalizacja: Kielce, ul. Trzuskawicka 16
  • Praca zmianowa: nie
  • Godziny pracy: 7:00-15:00
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia regulaminowa

Realizowane zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie materiału z magazynu,
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Kompletowanie towaru i pakowanie paczek,
  • Obsługa komputerowego programu magazynowego,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Dbanie o porządek i właściwe funkcjonowanie magazynu,
  • Współpraca z działem produkcji oraz pozostałymi działami.

Oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku,
  • Magazyniera – mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji magazynowej,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  •  Przejrzyste zasady wzrostu wynagrodzenia,
  • Pakiet opieki medycznej, Karta MultiSport,
  • Dofinansowanie do lunchu,
  • Dofinansowanie do wczasów/kolonii dziecka,
  • Nauka języka angielskiego.

Kontakt:

mail: rekrutacja@progress-screens.pl

tel: 885-852-521

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progress Eco S.A. w Dobrowie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji.
Twoje CV zostało przesłane.