Podejmij wyzwanie i wykorzystaj swój potecjał.

Dołącz do zespołu PROGRESS SCREENS®

Realizowane zadania:

Opracowywanie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych

Tworzenie i aktualizacja dokumentacji ofertowej i wykonawczej

Opracowywanie kalkulacji cenowych

Wsparcie techniczne przy wdrażaniu projektu do produkcji

Analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań

Optymalizacja procesów technologicznych

Ścisła współpraca z działem produkcji

Przeprowadzanie prób technologicznych

Oczekujemy:

Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne)

Znajomość języka niemieckiego lub/i języka angielskiego

Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office oraz programów CAD 2D i 3D

Dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

Mile widziana znajomość obróbki stali nierdzewnych

Znajomość podstawowych zasad konstrukcji maszyn i urządzeń

Samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie i uznanej marce

Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach

Możliwość rozwoju zawodowego i pracę z nowoczesnymi technologiami

Specjalistyczne szkolenia i dostęp do firmowych zasobów wiedzy

Firmowe pakiety medyczne

Indywidualne karty Multisport

Ubezpieczenia grupowe

Bony pracownicze

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progress Eco S.A. w Dobrowie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji.
Twoje CV zostało przesłane.