Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

Miejsce pracy: Kielce

Realizowane zadania:

  • Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie produktów oferowanych przez firmę (sita przemysłowe) ,
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,
  • Nawiązywanie kontaktów i budowa relacji handlowych z klientami zagranicznymi,
  • Dobór produktów do wymagań aplikacji,
  • Udział w targach branżowych za granicą,

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: mechanika lub pokrewne),
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Doświadczenie w branżach przemysłowych B2B,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • System Prowizyjny,
  • Zestaw Benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Nauka języków obcych,
  • Fundusz Socjalny,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progress Eco sp. z o.o. sp. k. w Dobrowie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji.
Twoje CV zostało przesłane.