Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Zdalnie

Realizowane zadania:

  • Pozyskiwanie i weryfikacja danych rynkowych
  • Analiza firm konkurencyjnych
  • Badanie satysfakcji Klienta
  • Realizacja kampanii promocyjnych i sprzedażowych
  • Redagowanie komunikatów marketingowych

Oczekujemy:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
  • Studenci /absolwenci studiów: marketing, e-biznes, ekonomia, zarządzanie, PR,
  • Znajomość podstawowych mechanizmów marketingowych,
  • Umiejętność swobodnego poruszania się w przestrzeni Internetowej,
  • Komunikatywność i pomysłowość oraz „lekkie pióro”

Oferujemy:

  • Zestaw Benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Nauka języków obcych,
  • Fundusz Socjalny,
  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,