Stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Dobrów k. Staszowa

Realizowane zadania:

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej podległego parku maszynowego,
  • Wykonywanie precyzyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja;
  • Realizacja harmonogramu konserwacji i przeglądów,
  • Diagnozowanie i naprawa awarii.
  • Wykonywanie napraw i remontów maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z innymi pracownikami w celu naprawy urządzenia,

Oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Zestaw Benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Nauka języków obcych,
  • Fundusz Socjalny,
  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progress Eco sp. z o.o. sp. k. w Dobrowie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji.
Twoje CV zostało przesłane.